Join date : 08.06.10
Age : 26
Dzīvesvieta : Kandava

"Celtics" uzvaras attālumā no NBA titula!!! Empty
PostTēma: "Celtics" uzvaras attālumā no NBA titula!!!   "Celtics" uzvaras attālumā no NBA titula!!! EmptyOtrdiena Jūnijs 15, 2010 5:47 pm

Nacionālās Basketbola Asociācijas (NBA) finālsērijas piektajā mačā Bostonas ''Celtics'' savās mājās ar 92:86 pārspēja Losandželosas ''Lakers'', sērijā izvirzoties vadībā ar 3-2. Nākamā spēle ceturtdien Losandželosā.

Pirmajā puslaikā spēle ritēja punkts punktā, un pēc nospēlētām 24 minūtēm vadībā ar sešu punktu pārsvaru bija Bostona - 45:39. Lielāks atrāviens mājiniekiem beidzot izdevās vien trešajā ceturtdaļā, kad ''Celtics'' pārsvars pārsniedza desmit punktus. Sākot mača pēdējo ceturtdaļu, ''Celtics'' bija priekšā ar astoņiem punktiem - 73:65. Spēles pēdējās desmit minūtēs mājiniekiem izdevās neitralizēt pretinieku līderi Kobī Braientu un noturēt pārsvaru. Bostona uzvarēja ar 92:86.

Pirmo reizi finālsērijā ''Celtics'' sastāvā ''atvērās'' 2008. gada fināla vērtīgākais spēlētājs Pols Pīrss, kurš ar 27 punktiem bija savas komandas rezultatīvākais spēlētājs. Reižons Rondo asistēja ar 18 punktiem. Tikpat arī Kevinam Gārnetam, kuram vēl arī desmit atlēkušās bumbas.

''Lakers'' no zaudējuma neglāba Braienta 38 punkti. Losandželosas līderis 19 no saviem punktiem guva 3. ceturtdaļā, savukārt mača pēdējo astoņu minūšu laikā bija spējīgis iemest tikai piecus, visus ar soda metieniem. Pau Gasolam 12+12.

Avots-sportacentrs.com
Atpakaļ uz augšu Go down
Bryant

Number of posts : 6
Dzīvesvieta : Grobina

PostTēma: Re: "Celtics" uzvaras attālumā no NBA titula!!!   "Celtics" uzvaras attālumā no NBA titula!!! EmptyPiektdiena Jūnijs 18, 2010 9:07 pm

Age : 26

PostTēma: Re: "Celtics" uzvaras attālumā no NBA titula!!!   "Celtics" uzvaras attālumā no NBA titula!!! EmptySestdiena Jūnijs 19, 2010 3:49 am

Marcis- rakstīja:

Es gan nēe... šitas forums neizskatās daudzsološs...

Dzīvesvieta : Līvāni.

PostTēma: Re: "Celtics" uzvaras attālumā no NBA titula!!!   "Celtics" uzvaras attālumā no NBA titula!!! EmptySvētdena Jūnijs 20, 2010 12:55 am